| Hellioss a întrebat:

Am o problema la tastatura. In ultima vreme mi se blocheaza tasa "space" cand o apas, ramane apasata, si trebuie sa o ridic de fiecare data cand se blocheaza. Imi spuneti si mie va rog cum as putea sa o repar?

Răspuns Câştigător
| AndreiDr a răspuns:

Ai turnat suc in ea? Daca da. desfaci suruburile scoti cu grija fara sa schimbi ordinea la taste si o stergi cu spirt bine bine si o pui inapoi. daca tot nu merge. una noua. e pana in 20 de lei.