| Luiza_2688 a întrebat:

Am o problema la TPU.Cand ma loghez in loc sa imi arate casuta aia cu raspunsurile tale intrebarile tale bla bla bla imi arata aia albastra cu, contul tau. email si parola.De ce?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca, din neatentie, ai dat clic pe patratelul alb, cu chenar albastru, care se afla in dreapta dupa Logat ca Luiza94 si ai ascuns ce se gaseste sub aceasta. Da un clic pe acest patratel si o sa apara. Succes si numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Poate ai gresit adresa de e-mail sau parola. Sau poate fi o eroare a site-ului. Dar totusi esti logat, nu? Doar ai reusit sa postezi intrebarea. Inseamna, ca se intampla ceva cu TPU, dar in timp totul ar trebui sa-si revina la normal. Nu-ti fa griji! Succes! Numai bine!

| CybeRAthlete a răspuns:

Bifeaza si aia cu "tine'ma logat... " apoi logheaza'te.
bafta