| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Am o problema, nu imi merge internet explorer.ciudat,zice ca e offline, si imi apare ceva, care zice sa ma conectez la telefon, dar eu nu am net prin telefon.am si google crome.si merge. dar cand primesc o pagina de net, si vreau sa o deschid, imi apare, ca nu am net.si zice (offline). nu stiu ce sa ii fac.sa imi mearga explorer. ajutati-ma...

2 răspunsuri:
| dinas a răspuns:

Pai trebuie sa intri acolo cu ctrl+alt+delete si sa dai go to progress si dupa poti sa intri sper sa mearga asa altfel nu stiu

| fuzzy6 a răspuns:

IE e cel mai prost browser ever straight face foloseste chrome. sau daca nu-ti place, firefox. sau opera. dar nu IE straight face IE e un ****, nici nu ma mir ca nu-ti merge.