| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema urgenta.
Azi se desfasoara concursul Evaluare in educatie [ tic ]. Eu am accesat deja online subiectele. Dar asta trebuia s-o fac la scoala. Credeti ca vor fi altele? Adica ieri erau altele. Si acum, ziua in care se desfasoara, sunt tot altele. Oare sunt subiectele adevarate? Cred ca am facut o prostie. Va rog sa ma ajutati crying(((. Sunt cam speriata:-s

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa fii speriata, si mie la concursuri imi era putin teama.
Daca mai recapitulezi putin sunt sigura ca vei lua o nota mare.

| meg_7316 a răspuns:

Katiee poti sa-mi trimiti si mie subiectul de la evaluare in educatie TIC?