| yonutz_1730 a întrebat:

Am o problema vreau sa imi reinstalez windowsu si chiar la inceput imi da un program care este corupt de la windows si nu-s stiu ce sa fac? de pe net nu as lua windows helpp mee

Răspuns Câştigător
| RedEyedBoy a răspuns:

Ia un windows nou de pe net... daca nu ai incredere cumpara alta :S... nu ai ce sa faci ca si mie mi s-a intamplat asta

1 răspuns:
| dexro a răspuns:

Pai daca nu vrei sa incerci cu alt cd incearca sa bagi un antivirus dupa ce instalezi windows-ul si vezi daca scapi dupa scanare happy