| Nb_Nicoleta_2000 a întrebat:

Am o tableta alview alldro speed eco +7`` si i-am pus parola. nu am mai folosit-o un timp si am uitat parola. cum o pot sparge?

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Descarci programul -Wondershare(il instalezi in modul trial)
conectezi tableta la pc(laptop)
Programul se va conecta la tableta si va aparea doua partitii(prima partitie are o iconita sub forma de telefon si a doua sub forma folder)
Intri in prima partitie si te duci pe folderu cu account(o sa iti dai seama din vizualizarea folderelor care e cu security) si stergi accountul de securitate! cam atat.,!
Funda?

3 răspunsuri:
| PROTOTYPE a răspuns:

Trebuie sa mergi la magazinul de la care ai cumparat'o. Iti trebuie garantie

| Fcsb_Andrei_1987 a răspuns:

Cel mai simplu este asa..Incearca parole gresite pana iti da ceva sa-ti bagi contul de la Google. Funda? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Din pacate nu ai cum...
Pa! happy