| robiolic a întrebat:

Am o tableta, dropad si am 3g la ea, zice ca pot avea internet 3G cand incerc sa il setez, are cv cu setting in meniu imi cere niste lucruri, pe telefon am internet de la Orange cum il bag si pe tableta, fara cartela?

2 răspunsuri:
| Andreixxx a răspuns:

Ai putea sa dai internet de la telefon la tableta printr-un cablu de date usb, cauta si tu pe net poate gasesti ceva legat de chestia asta, nu prea te pot ajuta, eu ma pricep mai mult la smartphone-uri cu android. Ai putea sa-i intrebi si pe cei de la Orange poate iti spun ei mai bine.

| robiolic explică (pentru Andreixxx):

Tableta are android.