| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta Odys Space si cand o deschid se vede totul alb cu niste spatii colorate.Se poate bloca/debloca dar doar atat.Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Am avut si eu una si am patit la fel, am dat-o la cineva care mi-a zis ca i-a dat un reset/restore si de atunci nu mai are probleme. Poate reusesti ceva happy

| alexs99 a răspuns (pentru ZeePinkStar):

Cum pot sa-i dau reset? Ca nu pot sa fac nimic decat sa o blochez/deblochez.

| ZeePinkStar a răspuns (pentru alexs99):

In partea de sus langa butoanele de volum, este o chestie micuta si cu ceva ascutit, o scobitoare sau mai subtire si ti apasat pana ti se reseteaza happy

| bogboy101 a răspuns (pentru alexs99):

Pai ai o gaura mica la tableta baga acolo o scobitoare ceva si ii dai restart.Eu am la tableta mea Evolio 1 dar nu mai cumpara toate chinezariile. Funa?

| alexs99 a răspuns (pentru ZeePinkStar):

Tot nu merge...

| ZeePinkStar a răspuns (pentru alexs99):

Ai incercat sa tii apasat pana se restarteaza? Daca nu merge nu ai alta solutie decat sa-l duci la un service happy

| ZeePinkStar a răspuns (pentru bogboy101):

Odysu` nu este chinezarie, asa ca fapt diversbatting eyelashes

| bogboy101 a răspuns (pentru ZeePinkStar):

Da ce e japoneza?

| ZeePinkStar a răspuns (pentru bogboy101):

Cauta si tu pe internet, e"Made in Germany", da` ce usor e sa dam cu presupusu` cand nu avem asa ceva si ne place sa dam raspunsuri pe TPU happy

| bogboy101 a răspuns (pentru ZeePinkStar):

Am si eu tableta evolio 1 si un ipad mini da ce sa stii tu