| Nana13HopeAndSucces a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy Tab 2. Cum verific daca are virusi si cand ii gasesc cum ii sterg? Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| Missie997 a răspuns:

Descarci un antivirus. Apoi --> scan. Asta e tot.

| iulimessy a răspuns:

Sallut. daca vrei sa verifici pe telefon, tableta, pc etc. daca ai virusi, trebuie sa-ti descarci o aplicatie antivirus. eu ti-o recomand si pe pc, telefon si tableta, aplicatia ''Avira''. este putin mai grea de inteles pe android, dar pe mine m-a ajutat foarte mult. daca nu-ti place aplicatia ''Avira'', descarca-ti aplicatia ''Malwarebytes''.