| Norris a întrebat:

Am o tastatura si am aruncat-o din greseala pe geam. Credeti ca se poate repara?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai aruncat-o nu a fost din greseala.Mai este intreaga? Mai bine ia-ti alta.Nu costa mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum naiba să o arunci din greşeală? laughing

N-avem noi de unde să ştim dacă se mai poate repara, mai ales că putea să cadă de la un geam aflat la parter, dar la fel de bine putea să fie şi la etajul 10, deci situaţiile diferă.

| Norris explică (pentru anonim_4396):

Stau la parter si am incercat sa o conectez iar la PC numai ca nu merge cand apas pe taste sad.Ea pare destul de ok, adica are niste semne dar eu zic ca n-are nimic.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Daca ai aruncat-o cu tot cu pc, mai merge! daca nu, alearga!