| anonim_4396 a întrebat:

Am office ul pe un stick si nu reusesc sa l instalez, ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| dony a răspuns:

Dar de ce nu merge? iti da o eroare sau asa ceva? da mai mule detalii

portia de veselie http://oglinda-lumii.blogspot.com/

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Ne dai mai multe indicii?! erori chesti of doamne
Setup. exe

| AdiSR a răspuns:

Copiaza-l pe calculator si incearca sa il instalezi din nou. Daca nu merge ori e stricat ori nu pornesti instaler-ul care trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cel mai probabil ca este o imagine a unui dvd de instalare. Cauta daemon tools pe net si invata ce inseamna asta. Dupa aia o sa poti sa il instalezi fara probleme happy

| Catalion a răspuns:

Pune ofice-ul in calculator si intaleaza-l de acolo.

| lcornea a răspuns:

Probabil ca ai pe stick un fisier iso sau similar, care este o imagine a unui dvd/cd de instalare. Cauta daemon tools pe net, monteaza imaginea si dupa aia instalezi ca de pe cd/dvd.