| JasonMcCann a întrebat:

Am Photoshop cs5. Când vreau să salvez o poză făcută, o salvează sub formă de proiect. Dacă apăs pe „save as", nu se întâmplă nimic. La „save for web", merge, în schimb, nu pot vedea butonul pentru salvare deoarece laptopul meu este prea mic. Cu Print Screen nu se vede bine...
Deci cum pot face ca să salvez poza în format png sau jpg?

2 răspunsuri:
| DJLIO a răspuns:

Cind dai la save as acolo ar trebui sa fie png uitate aten sau jpg e o lista intreaga prin care poti salva mai incearca.

| JasonMcCann explică (pentru DJLIO):

Am menționat că atunci când apăs pe save as nu se întâmplă nimic sad.