| anonim_4396 a întrebat:

Am primit azi un ipod touch 3g second hand si cand il conectez la calculator imi spune instaliing device si apoi failed si faz se repeta... si sunetul acela pe care il fac ipod-urile cand le conectezi se repeta tot timpul cat il las conectat... nu e recunoscut nici in itunes si nici din my computer nu il pot accesa. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| lotus21 a răspuns:

Pai sti ca-ti trebuie cd de instalare a drive -relor pe PC a ipod-ului, nu?

Răspuns utilizator avertizat