| anonim_4396 a întrebat:

Am primit e-mail cu reașezarea programelor TV din 16.07. 2024. Fiind plecați în concediu am uitat și când am revenit acasă am încercat găsirea programelor prin căutarea automată! Sigur, s-au dat toate programele peste cap! Cum pot reveni la așezarea dumneavoastră fără manual din Meniu TV. Am televizor SONY

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai televizor Sony dar ce distribuitor de televiziune ai?

| lyly19 a răspuns:

Select Search Channels or Re-Search Channels (Auto Tuning). This will help the TV automatically search and save available TV channels. https://fnafonline.io/