| qweasdzxc a întrebat:

Am primit un e-mail de la cineva cu o atasare cu o varianta de BAC, dar daca dau open mi se deschide wordul si imi apare un chenar cu simboluri si imi apare ca e pdf. Cum as putea deschide documentul? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Deby' a răspuns:

Hey!
fisierul nu are nici o legatura cu pdf-ul. pdf-ul e un program care face ca documentul sa nu mai poata fi editat de nimeni. Insa pentru a deschide fisierul` iti trebuie microsoft excelwinking

| qweasdzxc explică:

Am Microsoft Excel, insa ca sa deschid cu acest program ar trebui sa dau click dreapta-open with... dar nu-mi apare open with.