| Saranioalexandra130 a întrebat:

Am pus un anunt pe olx, am gasit cumparator si a ales "
Livrare prin olx ", am bagat datele dar dupa am vazut ca produsul are mai multe kg decat scria si l am rugat sa mai puna o data, crezand ca nu s-a comfirmat si am acceptat o a 2 a oara ( de la acelasi domn) intrebarea mea este : O sa vina 2 curieri? Cum le explic ca prima este gresita? Si in prima comanda si in a doua este data de aceeasi persoana, singura dif sunt kg modificate

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Când vine curierul îi spui sa nu vina a doua oară că e o greșeală.