| User252426 a întrebat:

Am pus windows 10 pro pe macbook pro 2012 jumate an. Cum să bag wifi? Am pus telefon hotspot USB. Drivere?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Nu stiu daca asta te ajuta, arunca un ochi aici:

https://discussions.apple.com/thread/7152868?sortBy=rank&page=1

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

De obicei imediat dupa instalarea windows-ului prima actualizare sunt cele mai importante drivere, se descarca si se instaleaza singure. Apoi ce nu se instaleaza se cauta in actualizari optionale si acolo gasesti tot ce are nevoie acel pc, daca nu gasesti nimic din toate astea atunci nu te mai chinui cu el, arunca prostia aia la gunoi si ia-ti alta cu 500 lei care e cu windows si scapi de nervi! Zi Apple si trage apa! laughing mai mare e reclama de el...

| User252426 explică (pentru lpavel):

Păi Apple merge bine față de altele cu windows normal. De ce? Și nu se blochează. Are ssd care citește și scrie 450+ MB/s sata 3

| User252426 explică (pentru lpavel):

L-am facut

| lpavel a răspuns (pentru User252426):

Merge bine? pentru tine ca nu ai vazut altele... laughing daca mergea bine nu aveai problema asta! Nici ultimul cazan pe windows nu are problema asta! dar na, ce sa faci, tu vrei sa ai Apple, atunci ai Apple laughing

| User252426 explică (pentru lpavel):

Dacă nu am dat update la drivere nu este vina Apple.

Apple merge în FPS mai mari decât cazanele cu I9 14900KS și RTX 4090. DESKTOP Mă refer.

| lpavel a răspuns (pentru User252426):

Eu am un pc cu i9 si rtx 4090 asa ca incearca sa pacalesti copilasii de seama ta laughing Orice cazan e mai puternic decat Apple, dar daca tu crezi altceva asa sa fie, numai sa nu te miri daca nu-ti merg ultime jocuri aparute laughing

| User252426 explică (pentru lpavel):

Pc ul Apple de ultimă generație duce orice joc.

| User252426 explică (pentru lpavel):

Https://www.pcgarage.ro/......-macos-ro/
De ăsta ce zici? Am vzt că merg jocurile la fel ca RTX 4090