| LisaJulie a întrebat:

Am raportat niște videoclipuri pe YouTube! Persoana care a postat acele videoclipuri poate sa vadă ca eu le-am raportat?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Ești sigur? Și dacă dau recurs?

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Dar îi apare raportatul?

| J0B0MAT a răspuns:

Din ce știu eu, nicăieri pe nicio rețea socială, aplicație, site, nu se poate vedea cine a dat report.

| MistarGoGu a răspuns:

Pai dacă ar putea vedea cine a dat raport ar începe Război Mondial între Youtuberi!
S-ar raporta aiurea unii pe alții asa de Hate sau ca nu au ocupație!

| Mindfulness a răspuns:

Fricoasa mai ești draga Juliehee hee

| LisaJulie explică (pentru Mindfulness):

Sunt unii care te cauta si incep sa te jigneasca pentru raport chiar daca videoclipul incalca regulile YouTube

| Mindfulness a răspuns (pentru LisaJulie):

Nu știe nimeni cand dai raport stai liniștită.

| 4blaire4 a răspuns:

Nu, nu poate vedea.

| simplaexsistenta a răspuns:

Nu din cate stiu

| eldkfjisjx a răspuns:

Nu poate să vada