| ☺ Smile ☻ a întrebat:

Am reusit sa`mi formatez calculatorul dar acum nu stiu sa fac sa`mi apara totul mic nu asa mare ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ionutzel04 a răspuns:

Click drepata pe desktop->proprietati si la Settings gasesti un butonas care il poti misca in staga s in drepta (in dreapta pentru a micsora) si apoi dai pe ok

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ramina a răspuns:

Start->Control Panel-> Display-> Si alegi Smaller. e cel mai mic. sau medium happy

| marywsbossxxx a răspuns:

La ce ai probleme la rezolutie, la pictograme? id mess: iba_always_boss

| :x:-*♥Züzάάά♥:x:-* a răspuns:

Buna, pai t duci p desktop apesi clik dreapta si te duci settings si ai ca o axa si o plimbi si faci cat de mic si cat de mare vrei. sper sa reusesti. pup. fundita?:d