| anonim_4396 a întrebat:

Am scapat pe jos aparatul foto(in timp ce era pornit) iar acum se deschide pe jumatate.Credeti ca mai poate fi reparat? Oare merge daca il mai scap odata? (vorbesc serios). Ati mai patit si voi?

6 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

La garantie daca te duci cu el...iti vor spune ca s-a stricat din vina ta si ca trebuie sa platesti reparatia(uneori costa mai mult decat aparatul)laughing
Mai scapa-l o data...sau du-te la un service.Bafta!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Aaa...pai du-te in Spania!laughingrolling on the floor
Din banii pe biletul de avion iti iei 2 aparate...sau mai multe..depinde de companie!laughingrolling on the floor

daniela
| daniela a răspuns:

Du-l la reprezentanta aia stiu ce sa-i faca, am patit-o si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-te ca-l mai scapi odatarolling on the floor (glumeam, nu-l mai arunca laughing ) du-l la cineva care se pricepe... un magazin care repara...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La garantie n-am cum pentru ca l-am luat din Spania laughing, iar la service cred ca va costa cam mult.

| madtiger a răspuns:

Fi mai atenta cu aparatul, aparatele digitale sunt foarte sensibile, eu zic sa mergi la cineva care se stie bine cu din astea, la un dealer specializat. Fi mai atenta cu aparatul foto