| berlin a întrebat:

Am schimbat de curand windowsu cand il pornesc se restarteaza singur si ramane blocat la pagina de inceput welcome si arata asa ceva; AFTER YOU LOG CAN ADD OR CHANGE ACCONTS JUST GO TO CONTROL PANEL AND CLICK USER ACCOUNT CE INSEAMNA CHESTIA ASTA? ACUM AM ALT HARD DISK SI LA ASTA MERGE BINE CE SA AIBA?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti spune -> După ce te conectezi poti adăuga sau modifica ACCONTS -> mergi la panoul de control și faceți clic pe contul de utilizator.

http://windows.microsoft.com/......-not-start

| berlin explică (pentru neluL):

Nelu nu inteleg ce scrie pe linkul care l-ai dat nu pot sa intru in control panel ca se stinge singur ma ajuti te rog?