| Ionut321123 a întrebat:

Am scos si eu programu GGMM ca sa bag masini in gta san andreas si cand dau acolo si caut numele masinii imi da masina care vreau sa o inlocuiesc da nu imi arata si imaginea masinii ca sa stiu cum arata, pe youtube am vazut ca arata imaginea masinii. Ce pot sa fac ca sa vad imaginea masinii care vreau sa o inlocuiesc? funda.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Deac_Alex_1994 a răspuns:

Sall si eu am GGMM si daca nu iti merge! Eu l-am descarcat de pe primul site care apare la google! Si am descarcat pe Win Zip l-am dezarhivat si l-am bagat in folderul san andreasului! Si mie m-i s-a intamplat dar l-am bagat in folderul original si m-i-a mers!

| marcofrangeti a răspuns:

AM incercat tot nu merge.MAI INCEARCA

| marcofrangeti a răspuns:

Eu,cand descarc masinile:-)mi se intampla:intru in joc, si cand se incarca sa intre in joc se blochează la mijloc.
Ce sa fac?

| ProSenSe a răspuns:

Si mie mis-a intamplat asa, cauta pe Google ce masina ai vrea sa inlocuiesti si dai la imagini. Succes! happy

| Elisei123 a răspuns:

Uite cum faci: il pui in folderu in care ai gta san andreas sau il descarci din nou si-l pui in folderul cu gta sa

| Mario2212 a răspuns:

Pai da frate trebuie sa o inlocuesti paia numai asa arat