| anonim_4396 a întrebat:

Am scris o licenta in office 2003 si nu stiu de ce imi apare un fundal albastru in spate la text. Mentionez ca ca fundalul e no fill background nu am. dar tot apare. am pus o poza aici http://www.mirceabondar.com/untitled.bmp Multumesc pentru. ajutor

3 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

E ceva normal... daca dai Print Preview, vei vedea ca acel fundal dispare - sau poti pur si simplu sa printezi o foaie ca sa observi astahappy. Costi

| dulcik a răspuns:

Asa imi apare si mie si nu am nici o problema.Asa iti apare stai linistit nu ai nici o problema atuni cand o scoti la imprimanta

| mihaelac a răspuns:

Nu e nimic neobisnuit, asa e editorul de texte Office Word 2003. happy Oricum poti incerca fara probleme si Office 2007 care are niste chestii super mistor, de versiunea 2010 nici nu mai vorbesc. Oricand mai ai pb/intrebari legate de office imi poti trimite un mesaj privat.