| Dalyda a întrebat:

Am si eu nevoie de urmatorul driver : Samsung usb modem! L-am cautat pe google insa nu merge descarcat de pe nici un site.Ma poate ajuta cineva? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Dalyta cauta pe google pcsuite Samsung si acel program are si drivere usp incluse

neluL
| neluL a răspuns:

Il descarci de aici http://usa.mobileaction.com/download/download.jsp dai clik pe http://usa.mobileaction.com/images/download_g.gif chestia care este? in momentul cand vrei sa-l descarci trebuie ca telefonul sa fie conectat la pc prin cablu USB sau Bluetooth pentru ca driverul se descarca direct in telefon! Daca nu te conectezi cu tel la pc driverul nu se descarca! Sper ca m-ai inteles! Bafta!

| CataC a răspuns:

Buna
Cauta pe situl producatorului, in speta Samsung, nu aiurea pe google. Sunt disponibile pentru download gratuit.
In alta ordine de idei, fii sigura ca e modem usb si nu altceva, si cauta-i seria, o combiantie de cifre sau cifre si litere pentru a=l putea identifica pe site.
Succes

| Dalyda explică:

Va multumesc frumos, am rezolvat :X :*