| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o camera web apollo multimedia ac 905.Am luat driverele de pe net, le-am incercat dar nu merg.Eu am windows vista pe laptop.Se poate pune in functiune in vreun fel chiar daca nu e compatibila cu windows-ul? Va rog mult sa ma ajutati.

1 răspuns:
| diablo a răspuns:

Da clic dreapta pe setup. exe sau install. exe compatibility si marcheaza "run this program in compatibility mode for" in fereastra selectata trebuie sa scrie ceva de genu windows sp3 sau ceva in genu asta apoi dai aply si ok si dai rulare