| ciprianbv a întrebat:

Am si eu o eroare la messenger si nu stiu cum sa o rezolva. Eroarea este acesta :

Windows cannot find 'C:\Program Files (86x)\Yahoo!\Messenger\YahooMessenger.exe'.Make sure you typed the name correctly, and then try again.

Răspuns Câştigător
| downdl a răspuns:

Reinstaleaza messengeru. probabil l-ai dezinstalat din greseala sau vreun virus sia facut de cap. si ti-a ramas doar scurtatura pe desktop
(asigurate ca ai antivirus instalat daca nu ai ia unu de aici: http://downdl.com/category/windows/programe/securitate/ )

1 răspuns:
| WR104 a răspuns:

Instaleaza din nou messu'. Succes!