| silviu67 a întrebat:

Am si eu o intrebare acum doua luni mi-am schimbat placa de baza si nu merge draivaru de la placa video si audio am ninvidia gf 6200 ce sa fac va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Descarca de aici ultimile drivere pentru placa video http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk.
Apoi daca nu ai reinstalat sistemul de operare ar fi cazul sa instalezi windowsul si sa te duci pe siteul producatorului placii de baza si sa descarci ultimul bios si ultimile drivere pentru placa ta de baza. Succes!