| 1123456789 a întrebat:

Am si eu o intrebare. are rost sa imi cumpar un iPhone 5c? As vrea sa imi cumpar un iPhone 5c, Samsung s3 sau Samsung S4 sau iPhone 4s ( din magazin desigur) ce imi recomandati? Acum am un S3 mini si as opta pt un S3 ce spuneti? Bugetu 20-23milioane cam asa.

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

S4 și accesorii de restul. S3 și 4S sunt mai slabe.

| DuDDy24 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti cumperi LG G2, este mai bun decat S4 la toate capitolele http://m.emag.ro/telefon-mobil-lg-g2-32gb-black-76813/pd/DLPMJBBBM/
La bugetul tau iti poti permite sa iti cumperi chiar si S5, care e nitel mai bun ca G2, dar e si mai scump;) http://m.emag.ro/......DDC54BBBM/
Astea 2 sunt cele mai bune variante pentru bugetul tau;)

| EUgenERATION a răspuns:

N-ai bini și ești obișnuit să primești totul gratuit și cu un miniPC în buzunar? S4 iați ori ceva cu andoid. Mai gândește-te și la ceva cu windows. Și Samsung s4 și la Sony mai era unu fain... Dar mai caută. Eu sunt utilizator de iOS și urăsc sistemul lor de operare; e foarte limitat și costisitor! Alege android ori cel mult windows 8 (preferabil Nokia).

| 1123456789 explică:

S5 si nici S4 nu vreau. pentru ca s4 are multe errori din ce am auzit si S5 mi se pare cam exagerat de mare si se incalzesc ft repede de aia ma gandeam la un iPhone 5c dar ramane sa ma mai gandesc multumesc pentru sfaturi

| jasmine16 a răspuns:

IPhone 4s. Eu cred ca e mai smecherwinking