| Sk1p3er a întrebat:

Astazi i-a venit spume messului si nu mai mergea, l-am dezinstalat si am instalat iar. Surpriza, nu mai arata ca inainte la fiecare contact, o fereastra. Cand primesc mesaj se vad toate intr-o fereastra, si trebuie sa apas ca la Chrome pe taburi. Cum pot face la loc, ca inainte?

Răspuns Câştigător
| tazamen a răspuns:

Sk1p3er dezinstealeaza mesu sterge si fisierele din local disc c/ program files dupa ce le-ai sters
1) Du-te in Start> Run> Regedit iti apare (Registry Editor)
2) Mergem la +HKEY_CURENT_USER >Software
cautam folderu Yahoo dam clik dreapta si il stergem
3) tot asa facem si la +HKEY_LOCAL_MACHINE
Software stergem yahoo
Acuma poti instala mesu OBisnuit

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi alta versiune.Dai click dreapta pe tab-uri, tab preferences si debifezi open new messages in tabs.

| AxyLexy a răspuns:

Descarca alta versiune thinking

| DarkFromGrave a răspuns:

Inseamna ca ai ultima versiune de mess ^-^. Incearca sa instalezi varianta 10. ^-^

| Sk1p3er explică:

Era versiunea 11.5 daca nu ma insel... am cautat 11.0 si l-am facut, multumesc pentru ajutor!