| Culcat2u a întrebat:

Am și eu o întrebare.Ce abonament ar fi mai bun de la digi,tv analogic, digital sau satelit?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai cablu de la Digi si televizor cu decodor digital incorporat, atunci e suficient abonamentul analogic.
Daca nu ai cablu de la Digi, atunci ramane optiunea de rezerva: prin satelit.

| Culcat2u explică (pentru Bula):

Pai da gen abonamentul cu cablu digital nu e mai bun, ca am văzut ca are și beneficii n plus printre care și 4k

| Bula a răspuns (pentru Culcat2u):

Abonamentul cu cablu digital presupune sa nu ai decodor digital in televizor sau sa cumperi pachete suplimentare (fata de cele din pachetul de baza), care sunt codate suplimentar si la care e nevoie si de cartela.
Putine canale sunt (inca) de 4k, dar majoritatea sunt HD si se vad clar (iclusiv in pachetul de baza).
.

| darrio2007 a răspuns:

Digital. Eu am de la Vodafone, fostul UPC.

| ReddY25 a răspuns:

Cel mai ieftin big grin

| Mindfulness a răspuns:

Digital că se vad programele mai clar.

| Anonim240 a răspuns:

Eu am abonament la cablu la Digi si e super. Am atât canale analogice cât si digitale. Semnalul e chiar super, cu mult peste ceilalți de pe piață. Plus ca poti avea pana la 5 tv-uri. La cel prin satelit nu poti