| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare de cand intru pe facebook imi zice ceva de un cod, scriu codul, intru toate bune. Ultima data cand am introdus codu a fost acu 3-4 zile, azi imi zice din nou sa il introduc. Intrebarea e: De ce imi zice sal introduc din nou, se poate ca cineva sa fi vrut sa intre de pe a lui calculator?

2 răspunsuri:
| backback a răspuns:

Trebuie sa introduci codul doar daca te deconectezi
iar daca cineva se conecta primeai mesaj cu codul respectiv

| Dilemaa a răspuns:

Draga,daca ai intra frecvent nu ar mai fi nevoie sa introduci codul. Asta e pentru a se asigura ca tu esti. Doar o cale de protectie, atata tot big grin