| Gothick666Boy a întrebat:

De ce misa facut mouse-ul, icoanele si facebook-ul mai mici? Am windows 7.

8 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Clic dreapta pe desktop/setari afisare/schimbi rezolutia dupa cum doresti.

| robert35 a răspuns:

Ati spun eu am patit-o si eu dai pe tasta strg si rotesti scrool atat cat ati place sa fie icoanele de mari sau mici baftaa

| CristiUcV a răspuns:

Incearca sa tii apasat pe CTRL si sa dai in sus de skrool(rotita mouse-ului) in sus, in internet

| Edward92 a răspuns:

Dai clik dreapta pe desktop apoi personalise apoi la sectiunea display ai acolo marirea si micsorerea ecranului cu tot cu inconite!

| AnneBre a răspuns:

Cred că ai apăsat din greşeală o combinaţie de butoane. Du-te la facebook şi apasă combinaţia de butoane Ctrl+0.

| Gothick666Boy explică (pentru AnneBre):

Nu e asta.Am incercat cu CTRL si scroll da degeaba.Imi mareste scrsu si il face mai mare.DA scrisu e prea mare.Se mareste totul.

| AnneBre a răspuns (pentru Gothick666Boy):

Ai încercat Ctrl+0?

| Gothick666Boy explică:

Nu e de la rezolutie.