| Kiddaax a întrebat:

Am si eu o intrebare despre Canter.laughing
Ce e ala admin si slay?happytongue.
Dau funditabig grinhappy...

Răspuns Câştigător
| Flash a răspuns:

The canter is a controlled, three-beat gait performed by a horse. It is a natural gait possessed by all horses.
admin=administrator
to slay= a ucide, a asasina

In concluzie, n-am inteles nimic din intrebarea ta, poate ai inteles cu ceva din raspunsul meu.

3 răspunsuri:
| Mihai03 a răspuns:

Admin este administratorul care are grija de server sa nu fie codati sa nu fie injuraturi si sa fie echipele egale. tot el poate da slay adica sa omoare un jucator doar printr-o comanda in consola happy amx_slay numejucator.

| Cuuukii a răspuns:

Canter? WTF?! doamne! ma mir...ca joci asa ceva[desi si eu joc si sunt fata] dar doamne CANTER?rolling on the floor)) e Counter-Strike sau CS pe scurtwinking!
Admin-este cel care are grija ca playerii sa nu incarce regurile cum ar fi coduri, afk'u, panda etc. El poate avea mai multe grade!
Slay este o comanda care doar adminii o pot folosi 'executand-ui ' pe cei care probabil au gresit cu ceva.
Te sfatuiesc prieteneste sa te lasibig grinlaughing
Peace!

| eXtrike a răspuns:

Auzi canter moorr rolling on the floor))laughing)))))rolling on the floor)))))))))))))))))))))
Admin = Un presupus player care are grija de playeri.
Slay = A omora un presupus player care a incalcat regulile.