| CrImmE a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de youtube , aveti idee de ce cand vizualizez ceva pe youtube dupa 2-3 sec. imi apare o eroare : " An error occurred.Please try againe later." straight face , uneori nu-mi face sau daca e sa-mi faca imi face pe la jumatatea filmuletului respectiv.

Funda happy

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Ori nu ai un program bun (Flash Player este folosit la videoclipe si poate tu nu il ai si folosesti altul) ori ai probleme cu browser-ul (poate folosesti o versiune mai veche de Internet Explorer sau Opera,Mozila, Google Chrome, etc. Deci ai putea sa scoti ceva mai nou aici si scapi de probleme). Baftawinking

| DryLeaf a răspuns:

Este posibil din cauza Flash Player-ului.
Ai update-ul la zi cu el?

| adieu a răspuns:

Poate sa fie si de la viteza ta de internet sau de la youtube chiar ma gandesc la cate milioane de vizitatori are, in general am obs. ca si la mine cand dau click sa pe alt videoclip imi apare acea eroare insa doar la inceput apoi dispare. happy

| CrImmE explică:

Folosesc Google Chrome iar cand intru pe site-ul http://get.adobe.com/flashplayer/ imi zice ca : "Your Google Chrome browser already includes Adobe® Flash® Player built-in. Google Chrome will automatically update when new versions of Flash Player are available."