| draand28 a întrebat:

Se poate moda un PS Vita gratis? Sa pot lua jocuri Gratis, la fel ca si la PSP. Am vazut o metoda pe youtube de a schimba platforma consolei Vita cu cea a PSP-ului, dar nu am chef sa pierd performantele Vita asa ca...
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| iepurerosu a răspuns:

Clar ca se poate.

| sltlp a răspuns:

Din pacate trebuie sa ai un anumit fw pe consola(cele dupa 3. x cam au patch deci nu prea mai merge).
2. Oricum nu ai ce sa faci cu pierderea de date.
3. Modarea pe ps vita iti dadea voie sa te joci doar jocuri de psp, nu si jocuri de psvita.