| Anonymm1597 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Se poate pe mess sa se vorbeasca la microfon cu 3 persoane ?Pentru cel mai bun si folositor raspuns dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| claudinho7 a răspuns:

Faci conferinta. vezi ca atunci cand ai deschisa fereastra cu cineva ati apare incepe conferinta printo anumita parte a ei. depinde de ce versiune de mess ai. dai pe ea si ati apare sa inviti pe altcineva. inviti pe cine vrei dai ok si el daca accepta pteti vb dar ai grija ca in fereastra care se deschide cu conferinta sa ai butonul de microfon on.

4 răspunsuri:
| Furnicutza a răspuns:

Da,prin conferinta.
http://handicap.3xforum.ro/post/114/1/Yahoo_Messenger/
Aici iti explica cum sa faci conferinta.

| seby4music a răspuns:

Faci conferinta cu acele 3 persoane si puteti vorbi acolo la microfon

| dany2696 a răspuns:

Da se poate in conferinta big grin

Răspuns utilizator avertizat