| Nede a întrebat:

Am si eu o intrebare urgenta.am o problema cu Word 2003.nu stiu exact pe ce am apasat dar acum la fiecare inceput de rand apare un semn ciudat, iar de fiecare data cand apas enter apar niste puncte.cred ca e ceva legat de paragrafe dar nu sunt sigur.va rog e urgent!

Răspuns Câştigător
| Adi2ro a răspuns:

Ai activat o optiune ce iti arata caracterele invizibile. cand dai altcuiva nu le vede. ca sa dezactivezi ai sus optiunea ce arata ca un "P" ingrosat. sau tasta> CTRL+SHIFT+8 (de sus nu din dreapta)