| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema cu messu’…De curand mi-am schimbat parola si cand doresc sa intru pe mess scriu id-ul si noua parola si dau ca sa-mi retina datele…Problema este ca daca inchis messu el retine id si parola…dar parola cea veche…Ce as putea face ca sa-mi retina parola cea noua?

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Incearca sa dai o logare fara sa retina parola, sau o logare a altui cont yahoo, apoi o logare a ta cu parola cea noua si bifezi sa retina! bafta!