| adyzone a întrebat:

Am si eu o problema cu chatul de la facebook. In timp ce vb cu o persoana, am intrat optiunile casutei de chat si din greseala am apasate pe,, Raporteaza ca spam si abuz". Mi a aparut un mesaj cu cererea va fi verificata sau cv de genul, fara sa ma mai intrebe altceva. Acum persoana respectiva imi scrie dar mie nu-mi apare, insa tot ce ii scriu eu ii apare. Mentionez ca persoana respectiva nu e blocata, am verificat.

3 răspunsuri:
| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Pai ai raportat-o. eu zic sa o scoti de la prieteni si apoi sa o bagi din nou

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Atunci, eu nu stiu ce sa mai spun