| nebunu12 a întrebat:

Am si eu o problema cu cs intru in el si imi apare clepsidra aceea si se blocheaza

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai multe detalii.Ce cs ai? Ti se blocheaza cand se conecteaza la server sau cand dai click si enter pe el? Eu zic sa stergi cs ul din "Start>Panou de control>Adaugare/Eliminare programe" apoi instaleaza alta versiune.

| nebunu12 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat cu orice cs acelasi lucru cum am intrat in el imi apare imaginea principala si pe urma clepsidra deci nici urma de meniu nu apare deloc de la ce sa fie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru nebunu12):

Nu stiu sigur,daca ai antivirus da o scanare completa a sistemului.
Si descarca un program de pe net, gen care sa iti repare dll.-urile, errorile, sunt mai multe, cauta unul apoi descarca-l cu crack sau licensa.

| nebunu12 explică (pentru anonim_4396):

Ok am sa incerc si revin cu raspuns

| bumtzbumtz a răspuns:

Incearca sa reinstalezi cs-ul.De preferat o alta versiune.