| alexalex_4797 a întrebat:

Am si eu o problema cu imprimanta hp 1510.Cand ii dau drumu isi face un test de imprimanta, si vreau sa scap de acest test.(mi se intampla asta de fiecare data dupa ce reinst windowsu), si vreau sa-mi spuna cineva exact daca stie unde pot intra sa dezactivez acest lucru.Multumesc

3 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa lasi sa faca testul, pentru ca nu il face degeaba, ci cu un scop.

| NimeniAlta a răspuns:

Eu dau revocare de fiecare data cand deschid imprimanta. Nu cred ca ai ce sa-i faci sa nu mai scoata pagina aia.thinking

| alexalex_4797 explică:

Pai sunt doar niste liniute
si mananca tusu!