| foreman a întrebat:

Am si eu o problema cu un nokia 6600 slide.Este cumparat din spania, si ca sa functioneza in romania, l-am decodat. El functioneaza normal, dar uneori mi se blocheaza si nu mai am ce sa fac decat sa astept sau sa ii scot bateria si sa i-o bag la loc.Nu stiu ce sa fac.Are cineva aceiasi problema, sau a azuit de ea si ma poate ajuta? Please some help.

2 răspunsuri:
| Nic a răspuns:

Ai putea sa-l duci la un service sa-i faca o resoftare sau un update la soft happy
Bafta

| mihaelutzamy a răspuns:

Da am avut si eu aceasta problema cu multe telefoane. Daca ai card la acest telefon, scoate-l. Din cauza lui iti face asa>crede-ma. sau poate are altceva