| alexim14 a întrebat:

Am si eu o problema! in My computer nu imi apare Dvd-rom imi apare doar C, D, E, F si cand am vrut sa instalez fifa mi-a zis : please insert the corect Dvd rom, click ok and restart aplication! ce pot face sa imi apara Dvd rom! in manage device apare!
Va rog un raspuns rapid si corect, cine se pricepe sa ma ajute si pe mine!

2 răspunsuri:
| maxb a răspuns:

Pai da unul dintre acele litere este DVD-ROM. Deschide DAEMON Tools si adauga acolo un Drive si in acel drive pui ISO-ul cu FIFA.

| Scarlatina a răspuns:

Instaleazati Daemon Tools si nu o sa mai ai probleme, deoarece Daemon Tools este o masina virtuala. Ai inteles tu... Succes.