| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema la pc, mai exact la usb, bag stik-u un usb, dau sa copieze fisere pe el, si dupa un timp nu mai gaseste stik-u si nu mai copiaza, daca il bag din nou merge, dar face la fel. help

5 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Formateza stick-ul si vezi daca mai face asa.
Sau daca vrei sa transferi fisiere mai mari de 2gb trebuie sa in formatezi in format NTFS.

| Minks a răspuns:

Incearca cu alt stick daca inca n-ai facut-o. E posibil sa se fi dus ceva prin el si cand e solicitat sa pice.

| m5789932 a răspuns:

Nu e stricat stikul; pune-l in alt port usb si o sa-ti mearga.

| rRAzvANn a răspuns:

E stricat stickul!

| asdaf a răspuns:

Vezi sa nu aiba virusi pe stick