| Preda_Alexandru_1996 a întrebat:

Am si eu o problema legata de Winrar.Cand vreau sa dezarhivez un program imi apare o parola si imi zice sa intru pe nu stiu ce site(dar nu gasesc nimic). Daca puteti sa ma ajutati, va rog sa o faceti repede.Ps: nu mi se intampla la toate arhivele, doar la unele.As vrea sa stiu daca pot scapa de parola chiar din programul winrar.Adica daca as intra in setari?

1 răspuns:
| myuser a răspuns:

Cele la care ti se intampla sunt fakeuri, iti recomand sa le stergi si sa nu m-ai downladzi decat din surse