| XxCostYxX a întrebat:

Am si eu o problema PS3-ul meu nu imi mai citeste nici un joc cine ma poate ajuta nu ezitati sa o faceti
Funda

Răspuns Câştigător
| Geo17 a răspuns:

Acuma, ori is CD-urile prea zgariate, ori
s-a defectat laseru-ul, ala cate citeste CD-urile. In magazine de PC-uri, gasesti cd uri care curata express laserul, poti sa intrebi la un magazin de pc-uri CD pentru curatat "cd-romul"! CD-ul acela are 3 sau 4 periute lipite pe partea dorsala, pe care pui putin lichid din acela care este in aceeasi cutie cu CD-ul! Nu costa mult, in jur 12-20 lei maxim! Bafta
Fundita?