| DarkAngelGodofDeath a întrebat:

Am si eu o problema vreau sa scriu ceva cu simboluri si/sau ceva in chineza si nu imi apare, imi apar patratele :@.
La inceput imi apareau acum nu-mi mai apar nu inteleg de ce confused
Dau fundita celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Daca esti pe Xp nu merge ca asa este Xp-ul. Sau poti instala niste "chesti" language reader nu sunt sigur daca este pentru xp sau daca se gaseste asa ceva.in fine sau cel mai usor instalezi Windows 7

2 răspunsuri:
| Blagandrey a răspuns:

Salut! Literele chinezesti stiu ca le poate citi/vedea numai windows 7, Window Xp nu le vede decat niste patratele. Presupun ca ai avut Windows 7 si l-ai schimmbat cu xp. Atata stiu eu sper ca totusi te-am ajutat.

| DarkAngelGodofDeath explică (pentru Blagandrey):

Da dar nu pot face ceva sa-mi apara iar?