| Apostol_Ingrid_1996 a întrebat:

Am si eu o super intrebarelaughing Detin un Samsung Galaxy Fit si intr-o seara dupa ce am primit un mesaj de la o persoana am sters inainte sa citesc mesajul toata conversatia iar din acea seara imi arata ca am acel mesaj primit si nu dispare pentru nimic in lumeee! Si daca incerc sa il deschid imi deschide o pagina pentru crearea unui mesaj nou sad Ce as putea sa fac? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| sebique a răspuns:

Daca nu exista cale de stergere cauta la setari, resetare generala, sau factory settings cum ii spune...
Resetezi telefonul si vei scapa.
Ai grija ce resetari bifezi, sa nu stergi muzica, sau pozele, sau ce mai ai tu.

| Apostol_Ingrid_1996 explică:

Da am gasit undeva la setari, actualizare software doar ca imi cere un cont si cand incerc sa inscriu un cont nou imi spune de fiecare data "Imposibil de realizat" sau "Eroare" sad heeelp me