| danutz2010 a întrebat:

Am si eu un id de messenger mai vechi nu ma pot loga i-am dat forgot password si am scris id tot si imi zicea sa dau data nasteri si ziua si anul si codu postal eu nu mai stiu anul si si data si luna cum po face sa imi recuperez id? multumescbig grin

3 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Nu mai poti. Informatiile acelea sunt puse acolo cu un rost, iar tu in calitatea de detinator al ID-ului ar fi trebuit sa le stii.

| Gmcc a răspuns:

Daca numai ti minte ziua de nastere si acele intrebari care leai facut cand tiai facut idu numai ai cum sa ti-l recuperezisad!

| lSchizo a răspuns:

Pune pe cineva sa sparga parola, apoi poti sa o schimbi thu`.