| Gabitzu1999 a întrebat:

Am si eu un laptop Acer aspire 5541g si caut driver-ul VIDEO pentru windows xp... unde il pot gasi?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Poti cauta si singur pe google "Video driver for Acer aspire 5541g" nu trebuie sa ai facultate sa faci asta.
Si nu-ti trebuie nici facultatea de informatica sa-ti dai seama ca daca nu gasesti ce-ti trebuie asa, poti descarca un program care sa-ti detecteze automat placa video si sa-ti descarce driverul pentru ea.
Iti recomand Easy Driver.
Il gasesti tot pe google...

1 răspuns: